Prapremiera II Sezonu Klasyki w FSO!

Aktualności z wystawy - 1 czerwca 2020

Najlepszy news dla wszystkich fanów motoryzacji.


Każdego dnia dostajemy pytania odnośnie tego czy wystawa będzie czynna, czy ją przygotowujemy. Na pytanie drugie bez wahania mogliśmy odpowiedzieć, a ci którzy śledzą nasze profile w mediach społecznościowych zdają sobie sprawę, że zmiany będą duże.

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

Jedną z największych zmian jest podział wystawy na dwie ekspozycje – „Polskie drogi” oraz „Powiew zachodu”. Przybyło tyle powierzchni, samochodów i innych eksponatów, że postanowiliśmy to podzielić na dwa, ponieważ do tej pory zwiedzanie trwało już czasem nawet dwie godziny. Bilety sprzedawane będą oddzielnie na poszczególne ekspozycje, ale dla najbardziej wytrwałych przygotujemy tez możliwość kupienia biletów na całą wystawę.


6 – 7 czerwca 2020 - Przedpremierowe Otwarcie: KLASYKI W FSO: Polskiej drogi


KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

Najważniejsze dla Was kiedy będzie można odwiedzić wystawę. Otóż mamy fantastyczne wieści. Już na najbliższy weekend 6 – 7 czerwca 2020 przygotowujemy PRZEDPREMIEOWE OTWARCIE wystawy „Polskie drogi” w ramach II sezonu Klasyków w FSO! W kolejnych tygodniach dla zwiedzających także wystawę „Powiew zachodu”, więcej o tym wkrótce.

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

Pandemia zmieniła naszą rzeczywistość, my zmieniliśmy się dla Was. Zmian jak już było wyżej napisane jest dużo, ale póki co tą największą, że będzie można samodzielnie bez przewodnika zwiedzać naszą wystawę. Szczegóły jak to się będzie odbywać pozostaną niespodzianką do najbliższego weekendu. Przez zakupem biletu i przyjściem na wystawę prosimy o zapoznanie się z ograniczeniami i obostrzeniami w zakładce „Zwiedzanie”.

Z konkretów tyle, widzimy się w weekend, a tymczasem wracamy do pracy, bo jest jej jeszcze dużo byście byli jak najbardziej zachwyceni.Klasyki w FSO

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Wspaniała wystawa motoryzacji we wnętrzach dawnej lakierni Fabryki Samochodów Osobowych. Ponad 300 pojazdów polskiej i zachodnie motoryzacji pod jednym dachem. Musicie to zobaczyć!Kolekcja


Muzeum Motoryzacji i Techniki SKARB NARODU

Udostępnij