Otwarcie II Sezonu Klasyki w FSO - 2020!

Jeszcze większe otwarcie! Jeszcze wiekszy sukces!

Relacja z prapremiery wystawy KLASYKI W FSO: Polskie Drogi - 10 czerwca 2020 - Tekst: Jacek Marczenko

Prapremiera za nami otwarcie przed nami!


Już kilka dni minęło od premiery, a my wciąż nie możemy ochłonąć po tym co wydarzyło się w weekend. Zdawaliśmy sobie sprawę, że wielu z Was czeka na otwarcie ekspozycji. Natomiast jak zwykle zaskoczyliście. O ile do sprzedaży pełnej puli biletów nas przyzwyczailiście, to jednak czas ich sprzedaży i ilość pytań kiedy wracamy na stałe była dla nas szokiem i „podziękowaniem” za kolejne miesiące pracy. Na szczęście i nam udało się Was zaskoczyć tym jak dużo zmieniliśmy i jak dużo nowych eksponatów się pojawiło.

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

Może na chwilę wrócimy do tego co działo się rok temu. Choć od tego czasu mnóstwo dobrego się wydarzyło, wciąż pamiętamy emocje i napięcie przed premierą. Najpierw dla prasy, a potem dla Was odwiedzających. Mimo, że ludzie z branży byli zachwyceni i w Polskę poszły same pozytywne informacje, to największy stres towarzyszył przy pierwszym dniu otwartym dla wszystkich, którzy kupili bilety. Jak to zagrało wiedzieliśmy, że już będzie tylko dobrze, pracowaliśmy już tylko nad poprawą ekspozycji, a każdy kolejny weekend był łatwiejszy.

KLASYKI W FSO - Salon Daewoo - Espero

Pewnie się zastanawiacie czemu wracamy do zeszłorocznego „stresu”? Ponieważ nie spodziewaliśmy się, że może jeszcze wrócić. A jednak, obecna sytuacja, która zmusiła nas do zmiany formy ekspozycji sprawiła, że te emocje powróciły. Dlatego w zmienionej formie spotkaliśmy się na prapremierze. Nowa forma zwiedzania, nowe eksponaty i przede wszystkim „Salon Daewoo”, który robił na wielu największe wrażenie.

KLASYKI W FSO - Salon Daewoo - Nubira

To zobaczyli odwiedzający, a my utwierdziliśmy się, że możemy Wam zaufać, ponieważ fantastycznie dostosowaliście się do nowych wytycznych sanitarnych na wystawie.

Dziękujemy za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

KLASYKI W FSO: Zasady bezpieczeństwa

Co dla nas bardzo istotne otrzymaliśmy wspaniałe informacje zwrotne od zwiedzających. Część z Was wróciła po roku, a miodem na nasze uszy były zdania „Nie sądziłem, że może być jeszcze lepiej, a jest dużo lepiej” czy „Szczęka opada, skąd Wy to wszystko wzięliście?” i wiele innych opinii.

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

No i chyba czas odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytanie – Wracamy na stałe do kalendarza!

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi

Już na najbliższy weekend uruchomiliśmy kolejną pulę biletów na wystawę „Polskie drogi”. I tak w każdy weekend do końca czerwca. Także spieszcie się z zakupem wejściówek, bo kto pierwszy ten lepszy. Mamy jeszcze sporo pytań o to czy wróci jeszcze kiedyś zwiedzanie z przewodnikami. Jak tylko będzie to zgodne z wytycznymi i bezpieczne dla grup zwiedzających to wracamy z przodownikami!

Do zobaczenia na wystawie!

KLASYKI W FSO: Polskie Drogi


Klasyki w FSO

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Wspaniała wystawa motoryzacji we wnętrzach dawnej lakierni Fabryki Samochodów Osobowych. Ponad 300 pojazdów polskiej i zachodnie motoryzacji pod jednym dachem. Musicie to zobaczyć!Kolekcja


Muzeum Motoryzacji i Techniki SKARB NARODU

Udostępnij