BILETY

KLASYKI W FSO - Wystawa Motoryzacyjna w Fabryce - II Sezon 2020


Klasyki w FSO to wystawa motoryzacyjna w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu, gdzie w klimacie dawnej lakierni FSO zaprezentowane zostały najwspanialsze klasyki motoryzacji. W ramach wystawy ponad 300 pojazdów z całego świata. Drugi sezon wystawy Klasyki w FSO w 2020 został podzielony na dwie ekspozycje Polskie drogi oraz Powiew zachodu.

W przedpremierowej odsłonie jako pierwszą prezentujemy ekspozycję Polskie drogi gdzie można podziwiać jedną z największych ekspozycji klasyków polskiej motoryzacji. Warszawy, Syreny, Fiaty, Polonezy, Żuki, Tarpany oraz inne wspaniałe klasyczne samochody. Kiedyś zmotoryzowały Polskę, dziś są obiektem pożądania kolekcjonerów i pasjonatów.

Ekspozycja Powiew zachodu to kolekcja najlepszych zachodnich samochodów sportowych, kolekcjonerskich, czy filmowych, jakie kiedykolwiek zaprezentowano publiczności, pozwala to odwiedzającym doświadczyć światowej kultury samochodowej. Jej otwarcie planowane jest na połowę czerwca.


Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.*Kupując bilet na KLASYKI W FSO: Polskie Drogi, otrzymacie kupon zniżkowy -20% na zakup biletu na ekspozycję KLASYKI W FSO: Powiew Zachodu do wykorzystania w czerwcu 2020r.

Polskie Drogi 30 zł

Powiew Zachodu

KARNET - KLASYKI W FSO

Regulamin Zwiedzania

Zrzutka na Lublina dla Muzeum SKARB NARODU