KLASYKI W FSO - Wystawa Motoryzacyjna w Fabryce


Klasyki w FSO to wystawa motoryzacyjna w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu, gdzie w klimacie dawnej lakierni FSO zaprezentowane zostały najwspanialsze klasyki motoryzacji. W ramach wystawy ponad 300 pojazdów z całego świata. Drugi sezon wystawy Klasyki w FSO w 2020 został podzielony na dwie ekspozycje Polskie drogi oraz Powiew zachodu.

Polskie Drogi

Polskie Drogi

Polskie drogi to ekspozycja gdzie można podziwiać jedną z największych ekspozycji klasyków polskiej motoryzacji. Warszawy, Syreny, Fiaty, Polonezy, Żuki, Tarpany oraz inne wspaniałe klasyczne samochody. Kiedyś zmotoryzowały Polskę, dziś są obiektem pożądania kolekcjonerów i pasjonatów.

Powiew Zachodu

Powiew Zachodu


Ekspozycja Powiew zachodu to kolekcja najlepszych zachodnich samochodów sportowych, kolekcjonerskich, czy filmowych, jakie kiedykolwiek zaprezentowano publiczności, pozwala to odwiedzającym doświadczyć światowej kultury samochodowej.

Otwarcie III Sezonu wystawy planowane na wiosnę 2021!


Zachęcamy do zapisywania się do naszego newslettera, za pośrednictwem którego będziemy informować Państwa o aktualnościach, nowościach, organizowanych wydarzeniach, oraz ponownym otwarciu wystawy.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco z informacjami o wystawie!

Zapisałeś się do newslettera! Dziękujemy!
Wystąpił Błąd! Spróbuj ponownie później.