BILETY

KLASYKI W FSO - Wystawa Motoryzacyjna w Fabryce - II Sezon 2020


Klasyki w FSO to wystawa motoryzacyjna w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu, gdzie w klimacie dawnej lakierni FSO zaprezentowane zostały najwspanialsze klasyki motoryzacji. W ramach wystawy ponad 300 pojazdów z całego świata. Drugi sezon wystawy Klasyki w FSO w 2020 został podzielony na dwie ekspozycje Polskie drogi oraz Powiew zachodu.

Polskie Drogi

Polskie Drogi

Polskie drogi to ekspozycja gdzie można podziwiać jedną z największych ekspozycji klasyków polskiej motoryzacji. Warszawy, Syreny, Fiaty, Polonezy, Żuki, Tarpany oraz inne wspaniałe klasyczne samochody. Kiedyś zmotoryzowały Polskę, dziś są obiektem pożądania kolekcjonerów i pasjonatów.

Powiew Zachodu

Powiew Zachodu


Ekspozycja Powiew zachodu to kolekcja najlepszych zachodnich samochodów sportowych, kolekcjonerskich, czy filmowych, jakie kiedykolwiek zaprezentowano publiczności, pozwala to odwiedzającym doświadczyć światowej kultury samochodowej.

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Osoby które kupiły bilet na KLASYKI W FSO: Polskie Drogi, w czerwcu, na bilecie PDF, otrzymały kod zniżkowy -50% na zakup biletu na ekspozycję KLASYKI W FSO: Polskie Drogi i Powiew Zachodu do wykorzystania do 31 lipca 2020r.

UWAGA!!! Dodatkowo w lipcu 2020 - dzieci w wieku 4-7 lat WSTĘP BEZPŁATNY!

Zrzutka na Lublina dla Muzeum SKARB NARODU