Klasyki w FSO

Wirtualny spacer po wystawie.

Video z wystawy - 5 sieprnia 2019

Wystawa przygotowana z myślą o miłośnikach motoryzacji i nie tylko. Ponad 140 samochodów ustawionych na istniejących liniach produkcyjnych hali lakierni Fabryki Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu.

Produkcja video: Minimalna Produkcja | Kamera: Artur Perzanowski | Montaż: Michał Olszak

Na ekspocyzji przede wszystkim kolekcja samochodów produkowanych w FSO, wśród których zwiedzający mogą zobaczyć przekrój niemalże wszystkich modeli samochodu: Warszawa, Syrena, Fiat 125p, Polonez, a także inne produkowane w Polsce jak Fiat 126p, Żuk, Nysa, Tarpan. Zaraz za nimi jedne z najlepszych samochodów sportowych, kolekcjonerskich, czy filmowych, samochodów rajdowych i motocykli, jakie kiedykolwiek zaprezentowano publiczności – pozwala to odwiedzającym doświadczyć światowej kultury samochodowej, w tym rzadko spotykani faworyci, tacy jak DeLorean DMC-12 (znany z filmu: Powrót do przyszłości, The NYC Checker Taxicab, czyli nowojorska żółta taksówka w unikatowej wersji kombi, NSU RO 80 i inne.


BILETY


Klasyki w FSO

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Wspaniała wystawa motoryzacji we wnętrzach dawnej lakierni Fabryki Samochodów Osobowych. Ponad 300 pojazdów polskiej i zachodnie motoryzacji pod jednym dachem. Musicie to zobaczyć!Kolekcja


Muzeum Motoryzacji i Techniki SKARB NARODU

Udostępnij