Wystawa w trakcie przebudowy...
Ponowne otwarcie na wiosnę 2020!
Aktualności z wystawy - 11 grudnia 2019Pracę przygotowawcze do kolejnego sezonu wystawy klasyków motoryzacji w Fabryce Samochodów Osobowych trwają. Ponowne otwarcie planowane na wiosnę 2020!
Jak zapowiadaliśmy w listopadzie, Klasyki w FSO w drugim sezonie, planują podwoić liczbę samochodów, oraz przygotować nowe ekspozycje tematyczne. Wkrótce więcej szczegółów na temat tego co będzie działo się w FSO wiosną.
To będzie najbardziej unikatowa wystawa motoryzacyjna w Polsce!
Robert Brykała
Tymczasem mamy propozycję dla wszystkich, którzy chcieliby być częścią tej inicjatywy. Jeśli jesteś zainteresowany aby zaangażować się w nasz projekt, możesz to zrobić na kilka sposobów.
DOŁĄCZ DO NAS JUŻ TERAZ!
super wystawa dużo ciekawych egzemplarzy nie jeden z histrią.....Adam R. / Gość
świetna wystawa, która wciąż i wciąż żyje i się zmienia. Polecam zobaczyć.Karol W. / Gość
Polecam, wystawa i wiedza oprowadzających robią ogromne wrażenie.Kasia Ł. / Gość
Bardzo dobrze zorganizowana wystawa, dużo pięknych egzemplarzy pojazdów z Polski oraz z innych krajów świata. Przyjemna atmosfera oraz duża wiedza Pana prowadzącego (o każdym pojeździe można było się czegoś ciekawego dowiedzieć). Polecam!Adrian R. / Gość
Niezwykłe pojazdy na tle niezwykłego wnętrza. Polecam każdemu.Michał D. / Gość