najfajniejsze muzeum w tej części Europy. polecam bo naprawdę warto!
Szczepan K. / Gość
Widać pasję, oddanie, wiedzę i chęć do przekazywania wiedzy.
Karolina T. / Gość
Najlepsza wystawa aut ma jakiej byłem!
Bartosz W. / Gość
Wielki szacun dla ludzi którzy to muzeum stworzyli. Auta w fabryce są... jak z fabryki, jak nowe.
Marcin L. / Gość
Aż mi lekko na sercu, że zaistniało na Żeraniu muzeum motoryzacji KLASYKI W FSO sam poddałem taką propozycję kiedy zapowiadało się zniszczenie biurowców. Wierzę że jeszcze rozwinie się muzeum tylko z polskimi samochodami.
Roman / Gość