Warsaw Motor Show 2019

Klasyki w FSO na targach motoryzacyjnych w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie

Relacja z targów motoryzacyjnych - 28 października 2019 | Tekst: Anka Jarmołowicz | Zdjęcia: Łukasz Wasilczuk lucasphoto.pl i Anka Jarmołowicz

Ostatni weekend października 25-27.10.2019 upłynął pod hasłem Warsaw Moto Show 2019 czyli targów samochodowych, organizowanych przez kompleks wystawienniczych Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Tegoroczna piąta edycja tej imprezy motoryzacyjnej cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników zarówno klasycznej i zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim to gratka dla fanów współczesnych aut, nowych technologii, samochodów hybrydowych i elektrycznych.

WDW

Wśród zaproszonych gości wiele gwiazd świata motoryzacji. Mieliśmy przyjemność być na spotkaniu STIG-iem, kierowcą brytyjskiego programu telewizyjnego Top Gear. Ben Collin, bo rak brzmi jego prawdziwe nazwisko, zapytany o swojego faworyta polskiej motoryzacji wskazał Malucha.

STIG

Podczas weekendowych targów kilka marek miało premiery swoich aut, w tym: Land Rover Defender, Peugeot 208, Lexus, Audi Q3 Sportback, Ssangyong Korando.

Warsaw Motor Show podzielone było na kilka stref tematycznych, w tym między innymi sekcja samochodów sportowych i stoisko Mclaren Warszawa z modelem Prime3.

Mclaren

Odwiedziliśmy kilka stoisk wystawców i z całą stanowczością stwierdzamy, że przyszłość rynku motoryzacyjnego to samochody elektryczne, elektromobilność i rozwiązania takie jak Smartcity Solutions. Na zdjęciu Tesla X na stoisku Stowarzyszenia Ekozlot.pl i ElectriCars w strefie aut elektrycznych.

WDW

KLASYKI W FSO

Na Targach Warsaw Motor Show 2019

Klasyki w FSO i WDW

Klasyki w FSO już kolejny raz miały okazje uczestniczyć w targach moto w Nadarzynie. Po raz pierwszy na Oldtimer Warsaw Show w maju 2019, kiedy to nasze dwie Warszawy: bordowa FSO Warszawa 58 (200) i szara FSO Warszawa 200p (Pick-up) promowały naszą wystawę motoryzacyjną w fabryce.

WDW

W miniony weekend na Warsaw Motor Show reprezentowała nas FSO Syrena 100. W sierpniu 2018 miała ona swoją premierę naszej ekspozycji. Więcej o jej przemianie możecie zobaczyć na filmie, który jest dostępny w naszej relacji z premiery – link do artykułu: VIDEO: FSO Syrena 100 - Powrót legendy

WDW

Nasza obecność na expo nie byłaby możliwa gdyby nie przyjaciele z WDW, którzy od lat wystawiają się na różnego rodzaju imprezach samochodowych. Na ich stoisku można znaleźć zarówno stare samochody jak i yountimery.

WDW zrodziło się z pasji do motoryzacji dwóch przyjaciół, którzy kupowali klasyczne auta i po godzinach zamykali się w garażu odrestaurowywali je, dając im nowe życie.

Muzeum Polskiego Fiata


Klasyki w FSO

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Wspaniała wystawa motoryzacji we wnętrzach dawnej lakierni Fabryki Samochodów Osobowych. Ponad 300 pojazdów polskiej i zachodnie motoryzacji pod jednym dachem. Musicie to zobaczyć!Kolekcja


Muzeum Motoryzacji i Techniki SKARB NARODU

Udostępnij