KLASYKI W FSO na ostatniej prostej przed otwarciem!

Drugi Sezon Wystawy Motoryzacji w Fabryce

Aktualności z wystawy - 7 maja 2020 | Zdjęcia: Klasyki w FSO 2019

Wracamy do gry!

Wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania życia gospodarczego i społecznego w Polsce pozwoliło nam wrócić do prac przygotowawczych, ale też nałożyło na nas szereg wytycznych do spełnienia i zmuszeni jesteśmy dostosować się do warunków sanitarno – epidemiologicznych.


Przebudowa Klasyki w FSO 2019 Polonezy możemy przestawiać w nieskończoność - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

Szykujemy ekspozycję w zmienionej formule. Ustawiamy samochody… Czeka na Was wiele zmian szczególnie w „Wydziale Montażu Poloneza”, ale mamy w przygotowanych też kilka nowości i niespodzianek.

Akcja Szmata Klasyki w FSO 2019 Akcja Szmata - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

Wszystko już wkrótce będzie gotowe i nie możemy się już doczekać Waszych reakcji i opinii.Ustawianie samochodów Klasyki w FSO 2019 Niektóre eksponaty wymagają sporo pracy, ale my w każdym gracie widzimy potencjał - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

To wszystko jeszcze chwilkę potrwa... O planowanej dacie otwarcia będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Zostańcie z nami na Facebook, YouTube, Instagram, Twitter tam szykujemy serie publikacji z historii motoryzacji, relacje z przygotowań, konkursy, quizy oraz propozycje aktywności dla całych rodzin.

Nie możemy się już doczekać!!!

Zrzutka na Lublina dla Muzeum SKARB NARODU