KLASYKI W FSO na ostatniej prostej przed otwarciem!

Drugi Sezon Wystawy Motoryzacji w Fabryce

Aktualności z wystawy - 7 maja 2020 | Zdjęcia: Klasyki w FSO 2019

Wracamy do gry!

Wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania życia gospodarczego i społecznego w Polsce pozwoliło nam wrócić do prac przygotowawczych, ale też nałożyło na nas szereg wytycznych do spełnienia i zmuszeni jesteśmy dostosować się do warunków sanitarno – epidemiologicznych.


Przebudowa Klasyki w FSO 2019 Polonezy możemy przestawiać w nieskończoność - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

Szykujemy ekspozycję w zmienionej formule. Ustawiamy samochody… Czeka na Was wiele zmian szczególnie w „Wydziale Montażu Poloneza”, ale mamy w przygotowanych też kilka nowości i niespodzianek.

Akcja Szmata Klasyki w FSO 2019 Akcja Szmata - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

Wszystko już wkrótce będzie gotowe i nie możemy się już doczekać Waszych reakcji i opinii.


Ustawianie samochodów Klasyki w FSO 2019 Niektóre eksponaty wymagają sporo pracy, ale my w każdym gracie widzimy potencjał - Zdjęcie Klasyki w FSO 2019

To wszystko jeszcze chwilkę potrwa... O planowanej dacie otwarcia będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Zostańcie z nami na Facebook, YouTube, Instagram, Twitter tam szykujemy serie publikacji z historii motoryzacji, relacje z przygotowań, konkursy, quizy oraz propozycje aktywności dla całych rodzin.


Nie możemy się już doczekać!!!


Klasyki w FSO

Wyrusz z nami w podróż do przeszłości motoryzacji.


Wspaniała wystawa motoryzacji we wnętrzach dawnej lakierni Fabryki Samochodów Osobowych. Ponad 300 pojazdów polskiej i zachodnie motoryzacji pod jednym dachem. Musicie to zobaczyć!Kolekcja


Muzeum Motoryzacji i Techniki SKARB NARODU

Udostępnij